Неділя, 2024-04-28, 1:14 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Свалявська початкова школа №4 Свалявської міської ради

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Діяльність школи 2023-2024

                                                                                                        

                                                                                                                                          

Наступає пора зимових канікул , які всі так довго чекали. Що необхідно після  старанного навчання , уроків , десятків виконаних завдань?  Звичайно,  відпочинок...  А ще краще English party! Корисно і весело проведений час з виготовленням панно, цікавими конкурсами , танцями.Не обійшлося без новорічного фільму та смачної піци. Чудові емоції,спілкування, час проведений разом . Все було very cool!!!

                                                                                                           

                                                                                                                   

 Різдво Христове – одне з найважливіших свят у календарі. Воно символізує примирення людини з Богом і оновлення людської природи. Різдво входить до числа дванадесятих свят, йому передує Різдвяний піст. Цей піст триває 40 днів.

Свято Різдва Христового в Україні має багаторічну історію та традиції:

  • Святвечір – це переддень Різдва, який відзначається 24 грудня. У цей день господині готують 12 пісних страв на честь 12 апостолів. Головною стравою є кутя – каша з пшениці, маку, меду та горіхів.
  • Колядки – це традиційні українські обрядові пісні, які співають на Різдво. Колядники ходять по хатах і співають колядки, бажаючи господарям добробуту та щастя.
  • Святки – це період святкування Різдва, який триває з 25 грудня до 19 січня. У цей час заведено відвідувати церковні служби, співати колядки, ходити на вечорниці та ворожити. У 2023 році українці зустрічають Різдво Христове у час війни. Але російські окупанти не заберуть у нас свято. Всі віруючі українці у Різдво молитимуться про перемогу України і надсилатимуть одні одним привітання з Різдвом.

На Різдво Христове хочеться подарувати своїм близьким світле свято з надією в майбутнє. Нашим діточкам вдалося подарувати  батькам та гостям свята  різдвяний настрій,теплоту ,любов,дух Різдва,  зануритися у неперевершений та блаженний час  народження Спасителя Христа та  вимолити у Нього мир для України . 

Христос народився! Славімо Його! Хай світле свято Різдва Христового принесе мир і злагоду у кожну домівку. Хай всі негаразди відійдуть у небуття, а поряд завжди крокують щастя та любов. Мирного і світлого Різдва!

                                                                   

Христос ся рождає! Славімо Його!

 

                                                     

                

                      

                                                                                                                    

Вітаємо всіх українських військовослужбовців! Ви – наші захисники та опора, наш спокій. ЗСУ — це меч і щит нашої країни. 

Військові Збройних Сил України — справжні герої сучасності, які показали не лише Україні, а й світові небачену мужність та звитягу.

Сьогодні найкращі сини і доньки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Ми бажаємо їм усім добра, міцного здоров’я, професійних успіхів та, звичайно ж, перемоги над російськими окупантами!

Ми мали можливість поспілкуватися із військовим ЗСУ Іваном Самусь, який якраз приїхав із зони бойових дій у відпустку. Військовослужбовець поспілкувався з нами. Вчителі та наші учні мали можливість отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.Спілкування з нашим Героєм пройшло у невимушеній і теплій атмосфері. Учні виготовили листівки - привітання  з різдвяними святами для наших воїнів, написали побажання на прапорі України. А головне ми мали можливість висловити подяку за  сміливість, мужність та захист . 

                                             

 

                                                                             

                                                                                           

Голодомо́р 1932—1933 років — акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП та урядом СРСР у 1932—1933 роках шляхом створення штучного масового голоду. Голодомор відбувався через колективізацію в Україні й на Кубані у великих масштабах: від десятки загиблих в 1932-му, до мільйонів в 1933-му роках. 

... історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам'ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє.

***
...Щоб у ранки і теплі, й холодні
Не ішли шикуватись хрести,
Щоб не плакали душі голодні,
Свічку-пам’ять свою захисти.

***
...Ніде нехай такого більш не буде!
Хай день новий життя несе нове.
Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!
В достатку Україна хай живе!
                           Н.Погребнюк

                                            

 

                                                                                                               

Гарбузи належать до родини гарбузових, до якої входять огірки, дині, кавуни, дині, канталупа та цукіні. Всупереч поширеній думці, гарбузи – це фрукти, а не овочі. Родом з Центральної Америки та Мексики, гарбузи вирощують у Північній Америці вже понад 5 000 років.

30 жовтня згадують у багатьох інформаційних ресурсах як День гарбуза в Україні. Це неофіційне свято, однак, вже давно стало традиційним у дошкільних навчальних закладах та у школі. День гарбуза – став доброю осінньою традицією.

Метою цього дня є поширення інформації про цілющі якості та цінність гарбуза для організму людини. 

Всесвітній день гарбуза – це свято чарівності, багатогранності та культурного значення гарбуза. Коли ми вирізаємо ліхтарики, печемо пироги або просто насолоджуємося красою гарбуза протягом осіннього сезону.

                 

                                                                                                

Купуючи комп'ютер дитині і підключаючи його до всесвітньої мережі, багато батьків переслідують благі цілі, не замислюючись, наскільки може бути безпечний інтернет для дітей.

Чим небезпечний інтернет для дітей?

За результатами досліджень соціологів основна маса батьків не уявляють, чим займається їх неповнолітня дитина в інтернеті , які сайти відвідує, на яких чатах спілкується. Щоб інтернет був безпечний для дітей, батьки повинні уявляти, які небезпеки підстерігають їх дитини в інтернеті :

  • незаконний контент: "доросла" реклама тютюну, алкоголю, сексу, азартні ігри, порнографія;
  • платні сервіси та послуги, які оплачуються окремо;
  • заклики до асоціальної поведінки, насильства і жорстокості;
  • пропаганда сексуальної експлуатації та суїцидальної поведінки;
  • спілкування на форумах і чатах з шахраями, аферистами і злочинцями під личиною доброзичливців;
  • змушення надання особистої інформації дитини або її сім'ї, яка може бути використана в злочинних цілях.

Соціальні служби захисту дитинства спільно з інтернет провайдерами, мобільними операторами і міністерством освіти розробили програму, основною метою якої є навчання дітей різного віку правилам безпечного використання інтернету. Але ніяка програма не дасть повної гарантії безпеки вашої дитини, якщо ви самі не прикладете максимум зусиль для захисту його від мережевого негативу.

                                                                                                      Правила Інтернет-безпеки та Інтернет-етики

                                                                                                                         ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ

  1. Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу) без дозволу батьків.

  2. Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно.  Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.

  3. Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами.

  4. Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.

  5. Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.

  6. Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.

  7. Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.

  8. Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.

  9. У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника.

  10. Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником.

  11. Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання - це сприймається як "спам", і звичайно засмучує користувачів мережі.

  12. Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами.

  13.              

                                                   

       

4 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день захисту тварин. Він об’єднує людей у турботі та піклуванні про тваринний світ.

У цей день інформують про необхідність підтримки піклування про тварин, а також їхню роль у балансі екосистеми нашої планети.

Всесвітній день захисту тварин заснували у 1931 році на  міжнародному конгресі руху на захист природи в італійській Флоренції.

Всесвітній день захисту тварин заснували з метою:

  • Привернення уваги світової спільноти до видів тварин, що вимирають ;
  • Підвищення усвідомлення необхідності захисту довкілля;
  • Змусити сучасників задуматися про заподіяну ними шкоду і зібрати сили на підтримку екосистеми, що страждає;
  • Нагадування, що люди та тварини мають рівні права на життя;
  • Підвищення активності у захисті тварин;
  • Боротьби з браконьєрством.
  • Булінг  тварин

                

       

                                       ДЕНЬ 1. ЧОРНИЙ.ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

         

Розпочали ми з Державного гімну України, вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання. Далі дітки помолилися за Захисників України.Завершили захід створенням малюнка "Вишиванка -оберіг Захисникам нашої країни"

Вічна слава Героям, які віддали своє життя за незалежність України.

        

                                       ДЕНЬ 2. ЗЕЛЕНИЙ.ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ ЗСУ

Сьогодні ми створили панно з побажаннями для воїнів ЗСУ та Банку бажань для захисників.

         

Побажання  прозвучали не тільки українською , а й англійською . Учні виготовили чудове панно ...

            

                                                          ДЕНЬ 3. СИНІЙ. ДЯКУЄМО МАТЕРЯМ ГЕРОЇВ

 

Глибока подяка усім матерям, які виростили та викохали відважних захисників України, відповідальних воїнів та мужніх Героїв! Витримки та сили вам, українські мами!

                           

                                                            ДЕНЬ 4. БІЛИЙ. ХАЙ БУДЕ МИР.

Ось і дійшов завершення Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ. П'ятниця пройшла у білих кольорах. Адже саме білий колі - колір миру , якого ми зараз так потребуємо , який дається Україні дуже дорогою ціною- ціною життя і здоров'я наших захисників.

Ми вдячні нашим відважним українським  воїнам, які стали символом гідності, відваги, сміливості та самопожертви. 

Слава Україні! Героям слава!

 

       

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                       

Цього дня ми маємо нагадати собі про нашу спільну відповідальність у збереженні миру на Землі, про важливість миру як найціннішого дару. Мир не тільки забезпечує безпеку та стабільність. Він є основною передумовою для стабільного розвитку, забезпечення соціальної справедливості та збереження навколишнього середовища і має вирішальне значення для гармонійного співіснування всього людства.

У світі різноманіття інтересів та думок різних націй, культур та релігій важливо прагнути до вирішення конфліктів через діалог та мирні засоби.

Проте нині сучасний світ зіткнувся з викликом – кровопролитною війною росії проти України. Російський агресор атакує Україну з 2014 року. Із лютого 2022 року рашистська орда розпочала широкомасштабний геноцид українського народу на очах усієї світової спільноти. Ракетні удари по всій території України, десятки тисяч жертв серед мирного населення, сотні вбитих дітей, зруйновані школи та лікарні, знищені цілі міста...

 Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях і захист від агресорів.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.

                         

 

                                                                                                            

День Знань відзначається щорічно 1 вересня, в перший день осені.

На жаль, у 2023 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.

У нашій школі  1 вересня були проведені уроки  національно-патріотичного  спрямування, присвячені  Дню пам'яті захисників України,які загинули в боротьбі за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність України.

                                                                                    

       

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Copyright MyCorp © 2024
uCoz